| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. va rog frumos sa ma ajutati am si eu o problema. Mi-am mai schimbat parola la mess de mai multe ori ao reusit. Dar acum nu ma mai pot loga pe mess i-mi zice ca parola incorecta sau aidyul invalid. OK Intru sa-mi schimb parola introduc aidyul de mess e ok imi cere datele personale le introduc si imi mai cere tara de origine ok ROMANIA e ok dar imi mai cere codul postal pe care il introduc si imi zice cd e invalid codul de ce? cu treaba asta ma cam chinuiesc de vreo 5 zile Sunt din jud Bihor Mun MARGHITA Va rog ajutor... ...va multumesc LCIAN

2 răspunsuri:
| Necunoscută a răspuns:

"ao"; "aidyul";"i-mi"; "Lcian" /:)

http://www.coduripostale.com/......ostale.cgi

| klaucs a răspuns:

Buna, depinde ce cod postal ai introdus tu cand ai creeat contul respectiv sau cand ai schimbat datele personale... La cod postal poti insera orice cod doresti, de exemplu pentru o securitate mult mai buna pun alt cod postal decat cel corect pentru locatia mea...