| alexandrubt13 a întrebat:

Buna! Un compresor auto la 12 si 220v deci sa il port si in masina si la priza, bun profesional, cred ca trebuie cu bari multi si cu masurator presiune, o recomandare? Multumesc!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu ce profesional iti trebuie ca baiatul meu are unul ieftin si bun: https://www.aliexpress.com/......04119.html
Ai si transportul gratuit.

| sierra1 a răspuns:

De ce ai avea nevoie la mașină de unul la 220? Intreb așa, să știm cum să abordăm problema

| alexandrubt13 explică (pentru sierra1):

Sa il pot folosi si de la priza pentru o minge o bicicleta

| sierra1 a răspuns (pentru alexandrubt13):

Dar n-o să-l iei pentru că:
- mingea o aduci lângă mașină
- bicicleta e lângă mașină
- economisești 200 lei

https://www.maaarket.ro/produs/compresor-auto-12v-230v-acomp-13

| alexandrubt13 explică (pentru sierra1):

Dai naibii nu e bun de nimic de asta am aruncat umfla rotile in 100 de ani si nici ala de presiune nu arata nimic valabil