| IonutGRL a întrebat:

Buna ziua! Am achizitionat o remorca auto de 750kg noua! Cei de la magazin mi-au dat remorca cu cartea RAR facuta si cu numere rosii...problema este ca in carte nu este trecuta acoperita cu prelata! Am inteles de la dealer ca trebuie sa merg din nou la RAR cu ea pentru a trece treaba cu prelata in carte! Are cineva ideea cat ar costa operațiunea si ce acte am nevoie?! Vreau sa fac programare si sa stiu la ce sa ma astept! Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Tu nu ințelegi! Tu îți bați cuie în talpă singur.
EU AȘ SPUNE CĂ EU DOAR TRANSPORT O PRELATĂ
Ce aveți cu mine.
Așa îmi place mie să car acest obiect prelaltă cu remorca mea
Este doar un obiect pe care eu îl transport.

| IonutGRL explică (pentru RxTx):

Inteleg si eu asta, dar pe viitor de cate ori mergi la itp vei fi obligat sa dai prelata si scheletul jos! Lucrul asta nu ma avantajeaza, pentra ca eu o folosesc doar acoperita!

| NunuNini a răspuns (pentru RxTx):

Nu mai da raspunsuri proaste!
Mai invata.

| RxTx a răspuns (pentru IonutGRL):

EXISTĂ OMOLOGARE INDIVIDUALĂ!
asa ca mergi cu ea la rar
O omologhezi tu singur
Apoi paatrezi toate actele toate hartiile. Proirctul desenul tehnic toate avizele nebuniile birocrația

SI ORICINE VREA DUPĂ TINE ITI VA PLĂTI ȚIE niște bani ca sa nu mai treacă și ei prin aceleasi hârțogăraie pentru că actele tale le vor inlezni lor drunul.