| anonim_4396 a întrebat:

am cumparat recent o masina si as dori sa aflu daca asigurarea este in regula. Masina este înscrisă in Franța.
Poze cu asigurarea: https://imgur.com/a/gI9G0fZ

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pare in regula, dar nu furniza datele online pentru ca se poate gasi un idiot care le foloseste in scopuri ne-legale

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Scrie in franceza laughing, in plus da mai multe detalii de unde ai luat masina,cat ai dat,de la cine,e samsar, nu e samsar, ai fost in frata de ai luat-o, ai carte tradusa, acte traduse? ceva ceva?

| StefanitaPN a răspuns (pentru Liviu):

De la un samsar din București am cumparat o.
Nu am nimic tradus, am certificatul, asigurarea si itp ul, dar nimic tradus

| Liviu a răspuns (pentru StefanitaPN):

...Belita situatia, belita rau.Tre sa traduci actele,ca apoi sa o inscrii,nu stii ce scrie acolo, nici macar nu stii daca e radiata sau nu. Personal ma feresc de samsari, iau doar de la oameni care nu fac asta, nu e o problema, toti invatam din greseli.Capu sus, si du-te la politie la inmatriculari sa ceri mai multe detalii