| CristianSapunaru a întrebat:

Am fost implicat intr un accident rutier usor vina fiind a mea. Am hotarat cu persoana respectiva sa facem o amiabila, intrebarea mea este cum se procedeaza cu asigurarea: i-o dau lui cu totul si eu va trebui sa mi fac alta sau ii dau doar o copie si va ramane a mea pana la expirare? Multumesc

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Dai doar copie buletin permis, asigurare si anuntati telefonic accidentul la asigurarea ta pentru programare, ca sa vizioneze inspectorul de daune ambele masini.
Asigurarea ta ramane valabila in continuare.