| RazvanF87 a întrebat:

Buna ziua, am o asigurare auto de incasat si cheltuielile cu avocatul si translatorul sunt ale mele. Intrebarea este : banii ii incasez eu de la asigurare si apoi fac platile catre ceilalti sau se face de la asigurare imparteala? Multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asigurarile nu au nici o legatura cu avocatul si translatorul, tu trebuie sa-i platesti pe cei doi, indiferent ca o faci inainte sau dupa incasarea sumei de la asigurator.