| Ggeorge1312 a întrebat:

Bună ziua!
Am o bicicleta cu motor de 80 cc! Ieri am am oprit-o de la buton și azi nu a mai pornit deloc.
Am desfăcut motorul care era plin de benzină. Țin să menționez că i-am schimbat setul motor cu unul sh care arăta mai bine dar era model mai vechi. După schimbarea setului și curățarea motorului a pornit 5 minute în care am dat o tură cu el iar după s-a oprit din mers! Acum nu mai pornește deloc ca la început și e plin de benzină și îneacă bujia.
Vă rog din suflet să mă ajutați și pe mine!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du o la mecanic, el stie nu noi.