| Iulian_Chivu_1988 a întrebat:

...am o masina inscrisa pe mine in Germania...intrebarea este daca vreau sa o inscriu in Romania trebuie sa o radiez din Germania sau cum se procedeaza?
Poate stiti si ceva mai multe detalii care m ar putea ajuta.

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Buna! Din cate stiu, trebuie radiata din Germania. Si dupa o poti inscrie in Romania.

| MariusF23 a răspuns:

Trebuie radiata din Germania, facut contract de vanzare-cumparare intre tine si... tine, si mers aici in Romania. Birocratie pur romaneasca.