| AlexGeorge21 a întrebat:

Buna ziua. Am si eu o întrebare. Cam ce pret estimativ ar fi la asigurare la un golf 4, 1.4 benzina? Daca este pe numele meu, am 20 de ani

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Intri pe pagina / aplicația eMag și la categoria "auto" ai posibilitatea să faci RCA. Bagi datele și primești mai multe oferte. O alegi pe cea care îți convine.

| Sofer a răspuns:

Undeva la 1000-1200 lei pe an estimativ. Întra pe rcalatineacasa și Fă-ți un calcul.

| Desps a răspuns:

Nu stiu sa iti raspund exact, dar ca sa iti faci o idee la eu la 1.9 la 25 de ani cu 5 ani aproape vechime platesc aprox 2000 lei pe an