| Thomas04 a întrebat:

Bună ziua, am și eu o intrebare dacă se poate, se poate monta un aer condiționat pe o mașină care nu l-a avut montat din fabrica?
Am un fiat grande punto din 2009 1.4 pe benzină daca vă ajută cu ceva.
Mulțumesc anticipat.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Teoretic este posibil.
Practic, ar fi bine sa contactezi un service Fiat si sa le intrebi direct de la ei, sa nu ai probleme la ITP /omologare.

| sierra1 a răspuns:

Orice se poate doar că posibil, costurile de instalare să fie peste prețul unei alte mașini second ce deja are AC

| danbnz a răspuns:

Teoretic se poate pe orice masina dar e cam scumpa operatiunea asta:
https://www.amsonline.ro/......eratiunea/

| Thomas04 explică:

Mulțumesc mult.