| Gijiluc a întrebat:

Buna ziua. Am un miniincarcator care cupa o ridica fara probleme, dar daca vrei sa pleci de pe loc se aude un marait puternic si nici nu are putere de plecare.

6 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Da si tu marca si model. Verifica nivel ulei hidraulic si hidromtoare

| Gijiluc explică (pentru UserRo10):

Hidromotoarele sunt verificate. Marca toyota motor yanmar in 3 pistoane

| dolceromania a răspuns:

Explică mai bine ce ai că nu am înțeles!

| Gijiluc explică (pentru dolceromania):

Cand dai sa faci comenzi de manevre cu el scoate un zgomot puternic ca un marait si abia pleaca de pe loc

| dolceromania a răspuns:

Cred că nu ai destul ulei hidraulic in bazin!

| Gijiluc explică (pentru dolceromania):

Are ulei dar cred ca blocheaza ce in mars