| RaduAndrei15 a întrebat:

am un moped first bike si intr-o zi am scos-o afara si am cratat-o. Dupa ca am mers cu ea undeva ca 3 km ea s-a oprit pe loc si s-au blocat rotile. Si cand o impingeam se auzea un zgomot la motor la lant nu stiu unde ca un zgariat. Stie cineva ce are de nu mai porneste si se aude asa?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai ramas fara benzina sau ti s-a blocat motorul. Iti mai luai si vreo amenda daca erai oprit de Politie.

| Violleta2022 a răspuns:

Pune mopedul in garaj si uita de el pentru urmatoarele 2-3 luni, cat va fi carantina, ca nu ai de ce sa te stresezi acum, cu ceva ce nu poti folosii.