| ilcu a întrebat:

Buna Ziua! Am un opel corsa B si am o problema la pornirea de dimineata. porneste foarte foarte greu. Dupa ce reusresc sa pornesc cateva minute merge intrerupt si face urat. Motorul e 1.2 Benzina. Stie cineva ce ar putea sa aiba? ( Problema asta o face cand e rege motoru dupa ce se incalzeste bine nu mai am treaba cu el.) Am un vidio aici cam ceva in genu asta face https://www.youtube.com/watch?v=yVZ730qGiOA

1 răspuns:
| blAster85 a răspuns:

Te-ai uitat la bujii, filtru de combustibil/aer, sensori de pe linea de alimentare, fa-i o revizie

| ilcu explică (pentru blAster85):

Multumesc de sfapt. Astept si alte raspunsuri pareri.