| Boghicii a întrebat:

Bună ziua, am un Yamaha aerox am schimbat ambreiaj, variator, carburator, muzicuță la el și întâmpin problemă după încălzire, nu îmi mai trage deloc! Menționez că reglajul este făcut la carburator!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Reparatia a fost facuta in service autorizat? Daca nu, atunci trebuie dusa in service auto sa o faca ei.

| dolceromania a răspuns:

Segmentii uzati, încălziduse motorul cilindru se mărește, segmenți fiind uzati scade puterea de compresie.

| Ion88888888 a răspuns:

Eu zic să cauți a doua părere.