| daniel32 a întrebat:

as avea si eu o problema la un fiat punto si as dori sa aflu cand rotesc de rotita de pornire a aerotermei de clima se aprind pozitiile. Ma gandesc ca e un scurt pe undeva. As vrea sa stiu daca stiti, ati mai patit la fel unde e cauza posibila? Poate ma sfatuiti cu vreun sfat daca nu, un drum de electrician auto dar am vrut sa stiu poate reusesc fara el. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

E clar un scurt pe undeva, nu poate nimeni sa ghiceasca unde e problema si daca nu te pricepi in domeniul electric mai bine du te la un electrician auto, de obicei se rezolva rapid si fara costuri prea mari.
Eu am avut un scurt pe pozitie cand actionam frana si cu 30 de lei + 10 minute s-a rezolvat (puteam sa fac si eu dar am zis sa nu fac alta minune happy )
Succes!