| Mihailupuleasa a întrebat:

Buna ziua! As vrea sa imi cumpar un bmw e90 m47 (320D) si bugetul meu ar fi 4500€.
Ar fi masinile bune la pretul asta sau sunt multe tepe la pretul asta?

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca nu ai mari pretentii, gen nu vrei sa fie facelift, ai sanse marisoare sa gasesti o masina buna care sa se incadreze in bugetul tau.

| badpanda a răspuns:

Daca esti norocos si pe piata exista o singura masina buna va fi a ta.
Daca esti ghinionist trage la tine cazanul cu cele mai multe probleme.

| Mihailupuleasa explică (pentru badpanda):

Dar e un pret bun 4500€ sau e prea putin pentru masina asta in general?