| Santa_Jancsi_1992 a întrebat:

As vrea sa montez un amplificator si subwoofer in masina. Am statia magnat ultra 4000 1000 w si un Mac audio mpx box 112 800w. Am un radio stock in masina fara remote. Ce sigurante si cabluri ar fi potrivite pentru montare? Am un Skoda Octavia combi 2013. As dori sa stiu grosimea cablurilor si sigurantele de care am nevoie. Daca leg cablul remote la plus-ul de la baterie si pun un intrerupator pe cablu, am nevoie si de siguranta pe acel cablu remote sau ajunge numa intrerupatorul?
Va multumesc frumos!

1 răspuns:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. In primul rand, casetofonul stock nu ar suporta aceste modificari.happy