| PIAmarinel12345 a întrebat:

azi am avut orasul cu politia, este a 3 oara cand il cad din cauza emoțiilor. Ce as putea lua sau ce as putea face? Ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa renunti sau sa iei calmant inainte de examen

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa mai iei ore de condus pana reusesti sa iti controlezi emotiile la volan

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai invata sa conduci, pana cand o vei face relaxat.
In primele experiente pe cont propriu in trafic poate fi mai stresant decat la examen, deci trebuie sa poti conduce si cand ai emotii, altfel sari pe trotuar cu tot cu masina, cand ti se arata prima ***.