| anakondaba_4393 a întrebat:

Buna Ziua, caut un Cross, nu conteaza capacitatea, vreau sa fie pana in 1200 E... Rog seriozitate, daca cumva ma puteti ajuta sau aveti de vanzare, lasati-mi ID de Messenger!

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

La 1200 de euro nu vei gasi un cross care sa nu iti faca probleme sa nu aibe nimic uzat, sa nu fie vechi si luat de rugina, foarte greu, sau gasesti ceva made in China, asa ca mai bine strange macar 2000 sa iti ceva de care sa nu iti para rau dupa parerea mea, daca nu forumul motociclism si site-urile bikshop si okazii si gasesti la greu modele!