| ClaudiuM1997 a întrebat:

ce ati alege dintre golf 4 101cp 2005 euro 4 si megane 1.9 /1.5 dci 2007/2008? de ce?

2 răspunsuri:
| Kinda a răspuns:

Buna, iti recomand golful, megane e foarte slab daca te lovesti de cineva o sa se faca praf, iar golful e mai sigur, si partea de stil castiga tot golful.

| FocuS2 a răspuns (pentru Kinda):

Nu te gandi in caz de impact, ca mai trebuie sa si mearga ca sa ajunga acololaughing. In general frantuzoacele sunt cele mai proaste masini mai ales megane. Iti recomand cu caldura golf, desi nu sunt chiar asa fan dar as avea mai mare incredere intr-un golf.