| fabyy1998 a întrebat:

Ce carti imi trebuie ca sa invat pentru. scoala de soferi?
legislatia rutiera, chestionare auto?

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ambele.
Găsești de la editura NATIONAL o carte care are atât codul rutier cât și chestionare + poster cu indicatoarele și un caiețel pentru note. Cartea costă 62 lei, însă e foarte utilă.
Baftă!

| MarioA95 a răspuns:

Legislatia auto desigur prima data, citește și de mecanica.Îți va folosii.Iar când ești convins că le știi, începe să faci chestionare zilnic ^^.

| MarioA95 a răspuns:

Legislația,nu uita și din mecanica. Când ești convins că ști bine teoria, începe să faci chestionare zilnic.