| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

Credeti ca ar fi bine sau sigur sa comand o motocicleta din India?

9 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu e bine, de ce nu de la noi?

| ziftode a răspuns:

Te-ai interesat cat costa transportul?
o motocicleta nu e un lucru mic, NICI USOR, pun pariu pe ce vrei tu ca, cel putin vreo 200eu te costa, si aia suma minima, la care s-ar putea sa iti vina in bucati, asa ca ar trebui sa platesti si asigurarea de transport, ETC.

| DaniTDCI a răspuns:

laughing)). rolling on the floor)))) te costa de cel putin 2 ori motocicleta transportul, plus taxe vamale, plus ca trebuie sa te poti intelege cu vanzatorul, plus ca iti poate veni la poarta orice jaf penal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transportul nu costa si el destul de mult? Daca consideri ca suma pe care o platesti este destul de mica in caz de iei teapa, si ai chef sa te 'zbati' sa iti recuperezi banii, bafta!

Verifica si tu site-ul, un pic de research, personal nu as cumpara o motocicleta din India.

| Iosuat a răspuns:

De ce ai face asta? 1 motiv

| Popa_Eduard_1995_L6YU explică (pentru Iosuat):

Un yamaha yzf r125 este 100000 rupie indiene iar in lei vine 575 lei.

| sierra1 a răspuns (pentru Popa_Eduard_1995_L6YU):

De acord, dar taxele vamale îi multiplică prețul ce câte ori...

| tottoshi a răspuns:

Nu! Transportul si vama te vor costa mai mult decat motorul...

| zeuspebepeee a răspuns:

Doar daca poti sa platesti fata in fata, asa de pe net nu recomand uneori poti primii scam.