| G._Danescu_Maria_1996 a întrebat:

Cum trebuie sa arate o cerere pentru reprogramare a examenului auto de traseu categoria B? Cui ma adresez in cerere?

4 răspunsuri:
| altrix a răspuns:

Te duci cu tupeu si ii zici ca vrei sa dai. ii pui milionu la buzunar si ai intrat in fata.
Asta inseamna sa fii mafiot!

| Konstantin_LA_1991 a răspuns:

Dupa ce am dat sala am intrat la a 2-a USA unde mam programat pentru sala si i-am dat dosaru si i-am siz politistului sa ma programeze pentru traseu saptamana viitoare

| Konstantin_LA_1991 a răspuns:

Nu-ti trebuie nici-o cerere, te duci la unitatea emitenta aculo unde ai dat sala, presupun ca acolo te-ai si programat laughing la politistului ala care ti-a dat codu de bara pentru sala, si I dai dosaru si te programeze la traseu cand vrei.

| Battlefielder99 a răspuns:

Buna! Nu cred ca trebuie sa faci nicio cerere. Pur si simplu te duci acolo unde te ai programat prima oara pentru traseu si ii spui aluia de la ghiseu ca vrei sa te reprogramezi si ii zici cand vrei sa dai sau te pune el in functie de cat de multi vor sa dea in perioada aleasa de tine (asa au facut niste prieteni, dar daca in zona ta e pe baza de cerere, atunci nu stiu). Bafta la examen!winking