| liviunm a întrebat:

de ce cand schimb din treapta 3 in treapta 2 masina ramane turata la 3000 de turatii?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt cateva masini care fac asa de noi, si nu prea se pot remedia. De exemplu, Dacia Logan ph1, Chevrolet Aveo ph1.

| Vladut123456 a răspuns:

Am observat ca ai pus de mai multe ori intrebarea asta, nu avem de unde sa stim ce problema ai mai exact, eu zic sa mergi la un service si sa puna testeru pe ea.

| GouDidodino a răspuns (pentru Vladut123456):

Ce tester frate? Dacă citești istoricul întrebărilor o sa-ti dai seama ca e vorba de o dacia 1310