| pavel88 a întrebat:

ieri am sustinut proba teoretica pentru atestate profesionale, categoria D.Pentru autobuz. aveti idee dupa cate zile se afiseaza rezultatele pe siteul ARR.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Hopa, rezultate pe site ARR o noutate deci, intreaba scoala de soferi ei trebuie sa stie. Am fost sofer pe bus 6 luni in Brasov e o experienta misto dar cu experienta poti munci intr-o tara straina macar 6 luni sa ai vechime in domeniu inainte sa pleci. Stai bine cu engleza? In Anglia cauta la nationalexpress soferi pe autocar si plateste 12 lire pe ora. La inceput 10 lire si ceva.