| nanosecunda a întrebat:

Buna ziua! In legatura cu programul rabla, masinii mele i s-a stricat ambreiajul. Am citit ca pentru a fi acceptata de RABLA, masina trebuie sa aiba ITP-ul valabil. Din moment ce masina mea inca are ITP-ul valabil, dar de fapt nu mai poate fi condusa, va mai fi acceptata de RABLA? De asemenea, pot scoate radio-ul si instalatia de AC sau nu va mai fi acceptata?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Radioul il poti scoate. Masina trebuie sa mearga pe roti. De instalatia de climatizare nu cred!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O duci intreaga ca daca incepi sa o dezmembrezi te c.ci in ea ca nu o mai primeste nimeni la rabla, ăia de la rabla i ti dau niste bani deci nu o poti casa la ei daca masina este praf.