| SkizzoPlus a întrebat:

in Noiembrie o sa incep scoala de soferi categoria B si as dori sa stiu mai multe chesti. 1. daca sunteti din Constanta, la ce scoala de soferi ma indrumati. 2. La examen, categoria B, o sa imi puna intrebari de genu.,, In situatia din poza, care masina are prioritate",,, In situatia urmatoare ai voie sa stationezi " etc sau o sa fie si intrebari legate de Semnalizarea limitelor laterale ale drumului, raspunderea cotraventionala si alte chestii. Nu am foarte mult timp sa invat de aceea as dori sa stiu exact ce trebuie sa stiu. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Intrebari poti gasi pe www.e-drpciv.ro sau www.drpciv.ro si iti faci o idee pentru ca cad cele de la examen. Roaga pe cineva apropiat sa se intereseze la o scoala buna sa intri fara probleme la orele de conducere si sa nu-si bata joc de banii care ii platesti.