| George18011993 a întrebat:

Mi-am inmatriculat anul trecut masina si nu mi-am pus numere la preferinta, ce as putea acum sa fac sa merg sa le schimb, ce acte trebuie?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.cars.ro/......23465.html 80 lei taxa poti suna la srpciv pentru informatii

| Simpatic a răspuns:

De ce le-as schimba pe acestea? au o conotatie urata? daca nu, nu vad de ce le-ai schimba! nu vreau sa jignesc pe nimeni dar tot mai multi tarani au nr de inmatriculare preferentiale cum sunt cele cu BOS, SEF ...manelari

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

Intr-adevar aia cu sef bos si sex xxx sant niste saraci care dau bani pe tigari - bautura in loc sa isi cumpere o masina de 20.000 - 30.000€ de multe ori nr care vin scoase de srpciv au o combinatie naspa. Nu strica un cfr - dax - ice - zas - hai - brb