| CrackerSs a întrebat:

Tare rog daca este lume din Toplița sa ma ajute cu un lucru. Am trecut prin oras ca sa ajung in Poiana Largului(Aia fiind directia de deplasare).
Am mers pe drumul principal pana am iesit din oras. Iar dupa parcul in care exista alea cu "I Love Toplita"(parca in zona aia) erau masini parcate pe marginea drumului. Pe partea dreapta.
Iar printre masinile alea era si o Lancia Delta/Thema Gri din anii 80. Nu sunt sigur de model,era noapte. Dar in orice caz,masina veche, varianta cu farurile dreptunghiulare.
Era de vanzare si nu am fost inspirat sa opresc de curiozitate sa vad pretul, am crezut ca apare pe Olx. (totul a fost in noaptea dintre 16 si 17 iulie).
Va rog din suflet daca exista lume din Toplita care poate trece pe acolo zilnic sa imi acorde putina atentie si sa se uite cu cat anume o vindea persoana respectiva.
As ramane profund indatorat, mi-a ramas in minte si mi-as dori chiar sa o cumpar daca este precum mi-o amintesc. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

99% nu era prețul afișat, ci numărul de telefon.

| CrackerSs explică (pentru Catrice):

Nu ar fi o problema