| catalin542000 a întrebat:

Bună ziua. Știe careva, care este diferența dintre un porsche panamera turbo s, turbo 4s și gts toate cele trei mașini din 2012-2013?

Ca și masina în general, cel puțin din exterior, apar la fel, ma gândesc ca poate o fi vreo diferența de dotări.

Ca o curiozitate din punct de vedere al puterii dezvoltate, mai rapid ar fi un turbo 4s sau un gts?

Doresc sa aflu absolut toate diferențele dintre aceste mașini.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Diferenta e de puterea a motorului.

turbo 4s are vreo 420cai din 3L
gts vreo 440cai din 4.8l