| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU.Am o Dacia Logan din 2011, motor 1.2 benzina.In bord imi apare doar kilometrajul intreg si cel partial.Este vreo metoda de a activa si functia de afisaj a consumului de combustibil instant si mediu?

1 răspuns:
| alex495 a răspuns:

Eu am logan din 2015, nup, ala e un calculator mai scump care ti arata si instantul. trebuia sa ti iei ultimul pack de la logan, ala cel mai scump are instant decat. Instant, media consum, temp uleiului parca si viteza, numai retin