| silviu4444 a întrebat:

Bună ziua TPU!
Dețin un Audi A4 B6 și nu mai mai pot deschide portiera spate dreapta la ea. Nu merge nici din exterior, nici din interior sa o deschid. Cum as putea sa o deschid, ceva păreri?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mergi la tinichigerie la un service, asta daca nu vrei sa o strici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai pus din greseala child lock?
Dar daca era aia, se deschidea din afara totusi.

| shrink a răspuns:

Dai jos tapiteria usii si ai acces la mecanismul de inchidere

| cezarcomorasu a răspuns:

Scoate butucul cu bormașina. Intră prin portbagaj și descuie ușa. Spargerea geamului din spate e o altă variantă. Sau poți să cauți un hoț de mașini și ți-o deschide el contracost. laughing