| LeventeDeac2001 a întrebat:

Buna ziua!
Vreau sa ma angajez la Quantic Lab ca si game tester in Cluj-Napoca insa sediul acestora este in Zorilor, imi puteti recomanda o zona cat de cat apropiata unde mi-as putea parca masina? Eu as veni de pe borhanci sau de la ira, traseul incepand din satul Pata. M-as fi dus si cu autobuzul insa programul de lucru include si programul 14:30 - 23:00, iar dupa ora 11 seara nu mai merg autobuzele, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mavni a răspuns:

Zorilor... e mare.
Dar vazand unde este firma, vad ca ai in apropiere un centru comercial (Sigma). Nu stiu care sunt conditiile, dar intreaba daca nu o poti lasa acolo.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Una este sa vrei sa te angajezi si alta este sa fii deja angajat.
Nu-ti fa probeleme de parcare, inainate sa treci prin interviu si sa fii sigur ca ai luat jobul!

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te streseaza atata parcarea aia, lasa masina la intrarea in oras si ia autiobuzul pana la munca, facand acelasi lucru la plecare: autobuz pana la iesirea din oras, unde ti-ai lasat masina parcata.

| sierra1 a răspuns:

Dacă ințelegem bine:
- dacă cumva te angajează
- dacă cumva vii cu mașinuța la lucru
- dacă cumva n-ai loc de parcare
- să-ți zicem noi unde s-o prchezi

corect?

| LeventeDeac2001 explică (pentru sierra1):

De angajat o sa fiu angajat, momentan sunt putin pus in repaus pentru ca asa le-am spus eu pentru a gasi o solutie in acest sens. Loc de parcare nu se ofera din partea companiei

| sierra1 a răspuns (pentru LeventeDeac2001):

"sunt putin pus in repaus pentru ca asa le-am spus eu pentru a gasi o solutie" - [la locul de parcare]?!

îhî

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Moa... Ce problema laughing
Nu te-ai gandit sa dai o tura in zona, a?
E plin de locuri de parcare, doar ca trebuie sa il gasesti pe ala LIBER.
Iar daca astepti sa-ti spuna cineva pe TPU unde e locul ala liber... Mai bine ramaneai in Alba.