| mircea1996 a întrebat:

vreau sa stiu cat ar costa aproximativ un golf4 din Germania.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mobile.de
spor la cautat

| Tw1sTer a răspuns:

2000-2500 E pretul poate depasi depinde de an, km

| RaDuk a răspuns:

Acum depinde de model. De exemplu din anul 2000-2003 acestea variaza intre 2000-3000 de euro. Dar conteaza si dotarile plus starea functionala. Totusi parerea mea este ca in 3000 de euro ti-ai lua unul foarte frumos din 2002 adus din Germiania si foarte bine intretinut. Ca sa verifici mai bine piata poti intra pe: Autovit, AutoPro, AutoRo. sau te mai poti duce si la tine in oras unde sunt amenajate locuri speciale cu masini second-hand. Bafta!