| ClaudiuM1997 a întrebat:

vw golf 4 si octavia mk1 1.9 tdi 101cp din 2005/2006 au filtru de particule? am vazut ca sunt euro 4 dar nu am gasit nicaieri ca au dpf instalat ca golf 5 si octavia 2. imi trebuie euro 4 dar vreau sa evit dpf pe cat posibil.

1 răspuns:
| WaiterJon1988 a răspuns:

Dacia. Rezultatul a venit dupa realimentare. Motorul a inceput sa mearga mai silentios, fara vibratii si cu o performanta sporita. Cand merg la un drum scurt economisesc de la 1 la 1.5l. Sunt multumit. http://bit.ly/2g5UZo8