| anonimulmut a întrebat:

Bunaaa,TPU! Ce masini imi recomandati pentru incepatori? Intre 7000€-40000€? Sa fie si spatioasa masina.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai in bugetul ala iti iei cam orice.

| Cosmin86 a răspuns:

Mazda 6?

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Jesus dar asta da range mare pentru buget laughing. Pai daca vrei masina spatioasa as merge pe o Skoda Superb. Practic multa lume zice ca e ce mai buna masina ca Spatiu/Confort/pret. Dupa, pentru o masina din clasa mai mica, e si Octavia foarte spatioasa. Fiind incepator as lua ceva second ca in caz de o lovesti sa nu iti para rau si dupa 2 ani sa iti cumperi ceva nou.

| StefanDrg a răspuns:

De unde tot aveti bani oameni buni? Nu imi vine sa cred sa aud romani care vorbesc de mii de euro. Eu abia daca am 2.000 lei =(, de ce nu m-am nascut si eu intr-o familie ca a ta? Cu ce am gresit?

| Cosmin86 a răspuns (pentru StefanDrg):

Cu ce te ocupi de castigi asa putin?

Eu lucrez in IT si am buget si mai mare pentru masina, asta in conditiile in care mi-am luat (eu, nu "mami" sau "tati") 2 apartamente in Bucuresti.

| Panamax a răspuns (pentru Cosmin86):

Ar trebui o rubrica si pentru mancat rahat, adica daca vrei sa te lauzi si n-ai unde.

| florin926481f a răspuns (pentru StefanDrg):

Sunt multi milionari care s au nascut in familii sarace, poate atat de sarace incat nu aveau ce pune pe masa si au muncit ca sa si atinga scopul.Tot ce trebuie sa faci e sa cauti solutii, sa nu stai pe un salariu de 2000 de lei toata viata.