| Johnyynhoj a întrebat:

BunaTPU. Exista chevrolet camaro sa fie TDI (sa mearga pe motorina) eu am gasit numai pe benzina. Mercy

Răspuns Câştigător
| Braunion a răspuns:

Daca vrei motoare Diesel bune, silentioase si economice alege o masina frantuzeasca. Cele nemtest sunt si ele foarte bune dar nu sunt la fel de silentioase. Nu incerca sa cumperi Diesel de la firme Japoneze, Americane sau Coreene pentru ca e ca si cu ai vrea sa cumperi pixuri de la MC Donald's si sa te astepti sa fie de calitate.

5 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Nici daca ar exista nu ti-as recomanda sa cumperi. Americanii, japonezii si coreenii nu au stiut niciodata sa faca motoare Diesel. In America si Japonia se folosesc doar la vapoare, camioane foarte grele, tractoare (pana si autobuzele sunt pe benzina)

| Johnyynhoj explică (pentru Braunion):

Ma gandeam ca exista deoarece cele pe motorina au consumul mai redus fata de cele pe benzina.

| Johnyynhoj explică (pentru Braunion):

Mam mai gandit la un BMW 320 TD.sau audi a4 20d care or fi mai bune BMW sau audi?

| Braunion a răspuns (pentru Johnyynhoj):

Audi happy BMW inseamna tractiune spate. Acum, depinde si de preferintele fiecaruia. Eu unu sunt fan Mercedes happy

| Braunion a răspuns (pentru Johnyynhoj):

Daca vrei motoare Diesel bune, silentioase si economice alege o masina frantuzeasca. Cele nemtest sunt si ele foarte bune dar nu sunt la fel de silentioase. Nu incerca sa cumperi Diesel de la firme Japoneze, Americane sau Coreene pentru ca e ca si cu ai vrea sa cumperi pixuri de la MC Donald's si sa te astepti sa fie de calitate.

| ciotori a răspuns:

Nu exista.