| TweAge a întrebat:

Cam cat m-ar costa reparea urmatoarelor la un bmw 320d e46:
-Portiera dreapta fata (de la pasager) nu se deschide pe dinafara (doar pe dinauntru se deschide).
-Geamul de la aceeasi portiera nu actioneaza. Desi se aude macaraua ca merge, dar nu il prinde. Si se mai da singur in jos uneori si trebuie ridicat cu mana, altfel suiera cand mergi cu viteza.
-Geamul stanga spate e mort de tot (la asta nu actioneaza nici macaraua).
-Frana de mana nu tine deloc.
-In bord arata ca farurile din spate sunt arse, dar de fapt merg.
-Tot in bord arata ca portbagajul e deschis, dar de fapt e inchis.
-Portbagajul se deschide doar din telecomanda de pe cheie

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Degeaba ne-am da noi cu părerea, atâta timp cât nu vedem defectul. Și in plus, orice am zice noi, meșterul la care vei merge, va zice un cost pe care EL il stabilește. Așa că alege un meșter și-i pui intrebarea lui având mașina la vedere. Baftă