| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat ma costa sa repar aerul conditionat de la masina? Cred ca trebuie sa-i puna freon.

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Trebue sa vezi de ce natura este defectul, poate este o siguranta fuzibila sau trebuie inlocuit freonul din instalatia de aer conditionat. Va sfatuesc sa asistati la remedierea defectului se fac multe smecherii si se profita de acest lucru.

| covexrobu a răspuns:

Depinde daca vrei cu factura sau nu. Cu factura 150-200 de lei fara factura 75-100 de lei. Depinde unde mergi. Un vecin de al meu mergea la serviceurile de frigidere si acolo incarca cu freon si scapa in 10 minute.

| devilll a răspuns:

Du-te la reparatii uz caznic astia cu frigidere dar vezi ca lumea i hoata vezi sa-ti faca treaba bine altfel nu plati

| pypa007 a răspuns:

Cam 150 ronii