| emi_8585 a întrebat:

Cam cat timp imi ia sa invat pentru examenul auto? cum sa invat mai usor?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| marishkanu18 a răspuns:

Eu am citit de 3 ori regulamentul....pe care il gasesti in cartea aia cu intrebari. Dar sa o faci cu atentie fara sa te distraga cineva sau ceva de la citit. Ordonanta sa nu o citesti ca nu-ti trebuie! Deci dupa cum spuneam citeste regulamentul cu atenti pana il stapanesti calumea apoi fac catea chestionare pe www.drpciv.ro si daca ai citit cu atentie nu ar trebui sa pici niciunul. Deci succes!

| thedriver a răspuns:

Eu am picat prima data la sala... nu prea invatasem. dupaceea am auzit de un site www.e-drpciv.ro. Acolo trebuie sa iti faci un cont si dupaceea incearca sa faci mediul de invatare de cel putin doua ori. Eu dupa ce am facut asta am luat sala cu 24... Din carte nu am invatat mai nimic (PS : am luat sala pentru B, C, CE si am invatat doar de pe acest site )