| WayhaughtK a întrebat:

Cam in a cata sedinta se invata parcarile?
Vineri am avut prima sedinta si m-am descurcat destul de bine. Dupa ce am facut cateva porniri de pe loc, m-am plimbat putin cu masina apoi am luat-o in afara localitatii si prin sate si apoi instructorul m-a dus putin si prin oras.

2 răspunsuri:
| OctavianSps a răspuns:

In functie de abilitatile cursantului, instructorul poate considera ca e ok sa te bage pe parcari si din a doua sedinta, deci din ca spui tu pana acum cred ca o sa le faci cat de curand. Succes.

| Asdrd a răspuns:

Le înveți destul de repede,
Chestia e că trebuie să te uiți înainte pe YouTube și să le gândești puțin acolo, eu zic că se învață într-o ședință, baftă!