| MihaiWa a întrebat:

Cand dau testul psihologic auto trebuie sa am si fisa medicala cu mine sau o pot da dupa?

2 răspunsuri:
| Atim a răspuns:

Eu in 2017 am facut scoala si pentru înscrie am avut nevoie doar de avizul psihologic, restul le-am adus pe parcurs. Nu am avut voie sa conduc masina pana nu am adus si fisa medicala, dar in primele 2 saptamani am facut doar legislație.

Poti face examenul psihologic odata cu fisa medicala sau separat, nu intereseaza pe nimeni. Daca decizi sa il faci inainte, cand vei merge sa faci fisa medicala sa precizezi ca ai facut deja psihologicul ca sa nu te puna sa il platesti încă o dată

| Nicinutegandi a răspuns:

Trebuie sa o ai la tine