| 1Eu1Tu a întrebat:

Cand e mai bine sa dai examenul pentr permisul de conducere?

Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

Cand esti pregatit.

10 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Cand stapanesti la perfectiune codul rutier.
Important este sa iei sala.
Traseul se mai aranjeaza.

carla
| carla a răspuns:

Alta intrebare din categoria mama Omida big grin

| selef a răspuns:

Duminica de dimineata, ca oamenii sunt la biserica

eileen
| eileen a răspuns:

Iarna

| JayLeno a răspuns:

Cand esti pregatit pentru sala si ai ceva euro in buzunar pentru traseu...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ai emoții pentru obținerea permisului de conducere?
Ai teamă de traficul rutier?
Ai rău de mașină?
Ai sub 18 ani?
Ai răspuns cu "nu" la întrebări, ești ok.
Permisul de conducere îl poți obține după susținerea examenului de conducere: test grilă (sală), mersul cu mașina cu un polițist.
Minimul pentru obținerea permisului de conducere este de 22 de puncte minim și 26 de puncte maxim la proba scrisă.
Sfat: când crezi că ai acumulat suficiente cunoștințe temeinice privind legislația rutieră, fuguța la examen. Nu trebuie să te ghidezi după vremea de afară, polițistul sau ceilalți concurenți, care nu sunt puțini.
Multă baftă și permis la purtător.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam...cand sunt prunii in floare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iti zice instructorul tau ca esti gata de examen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica...traseul se mai aranjeaza? asfalteaza special, cheama garda prezidentiala...sau v-ati referit la ce ma gandesc si eu?!

| benito35 a răspuns:

Cind esti sigur ca poti lua examenul..restul sint vorbe.