| AlexDorinel a întrebat:

Cand incepe rabla pentru masini?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pana acum intrebari daca o masina de 3000 de euro este scumpa sau nu, acum te interseaza rabla pentru masini? pesemne ca vrei ca incepator sa iti iei o masina noua? hihi

Cat despre ce ai intrebat, programul rabla incepe de maine 26.04. 2021!

| sierra1 a răspuns:

Ai bani de una nouă? că a inceput

| johnnny123 a răspuns:

Avand in vedere ca ai 15 ani, deci cel putin 3 ani de acum incolo nu-ti vei cumpara nici o masina, sa ne asteptam ca in urmatorii trei ani sa ne tot bati la cap cu intrebari despre asta?

Răspuns utilizator avertizat