| Narcis2007 a întrebat:

Cand politistul te declara admis la traseu iti ia dosarul ala si iti da doar o foaie nu?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Da!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu da nimic, in Brasov admis si buletinul in mana atat.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu, mie nu mi-a dat nimic. M-a trimis la drpciv sa ridic permisul.

| ombladon a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Trebuia sa-ti dea o foaie pe care erau trecute eventualele sanctiuni.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru ombladon):

Nu mi-a dat nimic. Dar nici nu am trecut ''magna cum laude''
Intr-adevar, m-a pus sa semnez foaia dar nu mi-a dat-o.

| ombladon a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Mie fara sa-mi scada nici un punct, tot mi-a dat foaia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am dat eu examenul, nu se dadea nimic. Daca erai admis erai trimis la Ploitie sa-ti faci permisul, daca nu erai admis primeai dosarul inapoi. Bafta

| vega358 a răspuns:

Da

| JIGHIRUS a răspuns:

Normal ar trebui sa-ti dea o anexa cu gresrlile facute pe o parte si pe cealalta cu punctajele probei practice si buletinul! In cazul in care ai mai adaugat o categorie, iti opreste si permisul pentru a scrie si categoria dobandita!