| Xmen22 a întrebat:

Care ar fi cauza de mi se ridica temperatura la antigel?
In vas nu fierbe antigelul.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poate fi si garnitura de la chiloasa arsa
Trebuie sa vada un mecanic
Un amic de-al meu are o problema asemanatoare ii fierbe intruna antigelul si scade si a fost cu ea in toate serviceurile si nu i-a dat de capat
Dar e posibil in cazul tau sa fie ceva simplu cum a zis colegul claudiu sau cum am zis eu
Asta e cu vechiturile e o loterie, pierzi castigi negustor te numesti
Eu as indemna pe toata lumea care are posibilitate sa vanda vechitura si sa ia masina noua, indiferent de pret si ca o ia cu bani cash sau leasing, noul e nou

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, du o in service auto si vad ei.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Poate iti este termostatul blocat, ventilatorul de la radiator ars sau ai mizerie in sistem. la service iti poate spune exact problema. oricum nu ma astept sa fie ceva scump de reparat.