| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre marcile franceze de masini este cea mai fiabila? (Renault, Peugeot, Citroen)

12 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Sigur ''peugeot'' e o masina cu multe calitati, fiabilitate, tinuta de drum, consum de carburant in limite rezonabile, spatioasa, comoda si foarte usor de condus.

| covexrobu a răspuns:

Sincer eu in locul tau m-as feri de masinile franceze. Pentru ca masina in sine este ieftina dar piesele sunt extrem de scumpe si nu faci nici o afacere cu ele.

| sagetarius a răspuns:

Subscriu celor afirmate de covexrobu...

| liviupaun a răspuns:

Peugeot

| Brigitta a răspuns:

Peugeot big grin

| marioBARCELONA a răspuns:

Eu zic Peugeot, fabrica se afla la granita cu Germania si exista o influenta din punct de vedere tehnic al constructorilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Peugeot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot sa iti spun ca Citroen are cea mai multe probleme. Toate cunostintele mele care au aceasta marca s-au plans de ea, in special modelul C3 si C4. Eu am avut Renault si pot sa iti spun ca in afara de pretul ridicat al reviziilor de 45. 000 si 60. 000km nu am avut nici o problema cu ea. De Peugeot nu stiu ce sa zic ca nu am prea multe date.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merg pe peugeotwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citroen

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Renault

| Penther a răspuns:

Peugeot