| MafteiStefan a întrebat:

Care e cel mai usor de folosit program pentru a face stage 1? ex: ecm titanium. winols etc

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca esti atat de profesionist incat stii ce parti din harta vrei sa modifici, de ce nu te convingi pe Youtube, care program e mai simplu?
Programul nu e altceva decat interfata de editare, partea importanta sunt valorile pe care le modifici, zona pe care intervii, optimizarea comenzilor, optimizarea parametrilor...
Tu ce vrei sa imbunatatesti? Raspuns la pedala, abordarea turbinei, debit, avans, anulare componente?

| MafteiStefan explică (pentru NoTurbinaNoGood):

In general raspuns la pedala (ceva mai SIGUR daca intelegi ce spun)

| MafteiStefan explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Un Facebook ceva?