| Floryn9 a întrebat:

Care este cea mai buna firma pentru alimentarea masinilor cu motorina/benzina?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice numai NU lukoil. Eu prefer Mol

| sierra1 a răspuns:

Mama-tata că e gratis, in rest toți au (cam) aceeași benzină sau motorină fără diferențe observabile

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De la noi, cred ca Rompetrol si Petrom/OMV sunt cei mai de incredere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că MOL. Oricum, nu prea are importanță...eu cel mai des bag de la o benzinărie care cred că există doar la mine în oraș, n-am văzut prin altă parte și Google-ul mi-o arată doar pe asta.laughing
La Lukoil dădeau carburant și pe vouchere de vacanțălaughing, deci înclin să cred că e ceva necurat la ei.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Cam toate benzinariile cunoscute au carburanti buni

| Vladut123456 a răspuns:

Dupa parerea mea Omv sau Petrom, dupa experientele mele in niciun caz nu iti recomand Etu.

| Badita_Cosmin_1994_3dMn a răspuns:

Bag benzina de 100 de un an de la omv si masina merge impecabil

| AnndreyYolo a răspuns:

Eu consider ca Lukoil.