| Stallone a întrebat:

Care este cea mai buna masina cu cutie automata?

Răspuns Câştigător
| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Sa te intorci tu seara acasa si sa stai bara la bara in trafic. Sa vezi atunci cat de folositoare sunt aceste "impopotaneli", precum cutia automata ce iti mareste confortul.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice masina straina cu automata pe ea e buna, nu exista una speciala in acest caz.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iaca na, ai pus si tu o intrebare...

probabil un ferarri, lamo, porche... un supercar din asta umplut de tehnologie

| Sofer a răspuns:

Si un Audi e bun.

| stlucian a răspuns:

Nici una! Majoritatea soferilor doresc un control total asupra tractiunii si in plus nu sunt fiabile pentru ca folosesc schimbarea treptelor in functie de turatia motorului si nu de conditiile de drum pe care numai un sofer le poate sti! Americani folosesc acest sistem ca nu le pasa si e mai greu de condus si in plus masinile in majoritare folosite de ei au motoare maricare merg si in 6 din 12 o perioada de timp!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea pe care ti-o poti permite.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Cu cat masina e mai rudimentara si aici ma refer la comenzi cu atat mai bine.
Atatea impopotaneli si electronica creste riscul de a se strica.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Sa te intorci tu seara acasa si sa stai bara la bara in trafic. Sa vezi atunci cat de folositoare sunt aceste "impopotaneli", precum cutia automata ce iti mareste confortul.